3 Ağustos 2023 Perşembe

İstanbulun Gözbebeği Metropol İstanbul Rezidans'a CVK Mobilya İmzası

Bulutlara yakın bir yerde!

Turizm, sağlık, finans, eğitim gibi birçok sektörden kullanıcılarının mobilya, tasarım, üretim, mimari ihtiyaçlarına yenilikçi ve kaliteli çözümler sunan CVK Mobilya, Türkiye ve dünyada kullanıcılarıyla buluşmaya devam ediyor.

 

Türkiye'nin en yüksek rezidansı İstanbul'un kalbinin attığı Metropol İstanbul Rezidansta kreatif bir projeye daha imza atıyoruz. CVK Mobilya ödüllü tasarımcılarımız ile siz değerli müşterilerimize harikalar diyarı yaratıyoruz. Sürdürülebilir enerji uzman mimari kadro ekibi ile Metropol Rezidans CVK Mobilya imzası taşıyor.


Ürün gamında ki en çok sevilen ve en çok tercih edilen ürünlerin kullanıldığı projede geniş bir salon, bir çocuk odası ve bir yatak odası bulunuyor. Projenin ürün seçiminden, ölçüye; teslimattan, montaja kadar tüm CVK Mobilya tasarım süreci Modoko CVK Mobilya mağazamız tarafından özenle yürütüldü.

Şehrin tüm manzarasına şahitlik eden, geniş ve aydınlık olan salonda tercih edilen kişiye özel mobilyalar ile konforlu bir yaşam alanı oluşturmak amaçlanmıştır.

Proje Yöneticisi: CVK Mobilya Şirketler Grubu Endüstriyel Tasarımcı Zeynep Arslanoğlu – Modoko CVK Mobilya Mağaza

 Projenin Tamamı için: https://www.cvkfurniture.com/esat-kekec

Yorumunuzu bırakın