Göz alıcı tasarımlar, modern evler için doğru yerdesiniz..

Kurucumuz : Fatih Çevik

Öncelikle sizi tanıyabilir miyiz?


Merhaba , ben Fatih Çevik ; 1986 senesinde  Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde dünyaya geldim. Haylaz bir çocuk olarak büyüdüm , tuttuğunu koparan bir çocuktum hep. Küçük  yaşlarda hem okuyup hem de bu mesleğe merak saldığım dönemlerim oldu. Her işin emek gerektirdiğini emeğin sonucu bir noktaya gelinebileceğini o yaşlarda bir değer olarak yazmıştım bir kenara. Eğitim öğretim hayatımı tamamladıktan sonra, ailemin ve çevremin mobilya işi yapmasıyla kendimi onların yanında yetiştirdim ve geliştirdim.  Ahşabın tozunu daha küçük yaşlarda yutan biri olarak; tam olarak olmam gereken yerde olduğumu düşünüyorum. Mobilya üretiminin içinde büyümüş biri olarak şunu belirtmek isterim ki bu işe henüz çok küçük yaşlarda başlamak, işe olan aidiyet duygusunu ve bu mesleğe olan bağlılığı bir üst noktaya taşıdığına eminim. Her zaman kişiliğim ve inancım gereği doğru adımlarla ilerleyerek kendimi ve şirketimi belli bir noktaya taşıdım. Emek ve çaba gerektirdiğine inandığım bir zanaat bu meslek. Kendimi hem teknik olarak ilerlettim hem de tasarımcı kimliğimi geliştirdim. Teknik bu meslekte kilit noktamız, tasarım da bunun bir parçası ,her ikisini birlikte yürütebildiğiniz zaman bu işte iyisi olabiliyorsunuz . Biz en iyisi olmaya böyle karar verdik… 


CVK Mobilya Kimdir ?

CVK olarak kurulduğumuz günden bu yana, en önemli önceliğimiz olan “kalite”yi, müşteri odaklı bir perspektif ile şirket kültürü haline getirdik. Üretim kalitemiz ve teknik servis hizmetlerimizle, dünya standartlarının da üzerine çıkmayı hedefledik. Tasarım sürecinden üretime, satıştan satış sonrası hizmetlerimize kadar her aşamada, ürünlerimiz kalite kriterlerimiz doğrultusunda kontrol edilmektedir.Değerlerimiz CVK OLARAK Zamansızdır her zaman moda olan tasarımlar sunar. 

Vizyonerdir daima geleceği düşleyerek tasarlar. Yenilikçidir modern yaşamın gereksinimlerine uygun koleksiyonlar hazırlar. Öncüdürçizgisiyle sektöre yön verir. Şıktır ürünleriyle her zaman beğeni toplar. Güvenilirdir müşterilerine ve iş ortaklarına her zaman ve herkoşulda dönüş sağlar Kalitelidir zamansız tasarımlarının uzun yıllar kullanılmasına, sağlamlığıyla olanak sağlar. Samimidir iş ortaklarınıve çalışanlarını yakından tanır. Duyarlıdır çevre dostudur ve çevreye daha az zarar verecek biçimde kaynakların idareli kullanımınıönemser.İHRACAT; CVK Mobilya; ihracata yön veren ağıyla Avrupa ve Asya’da geniş ürün yelpazesiyle adından sıkça söz ettirmektedir.Uluslararası platformlara taşınan çizgisiyle dünyada birçok ülke tarafından tercih edilen ve önerilen bir marka haline geldi. Avrupa vebirçok kıtada tercih edilen güvenilir mobilyasıyla dünya dostu olan CVK mobilya ihracatı her sene bir üst seviyeye çıkarıyor.Vizyonumuz;çağdaş mimarinin sunduğu yaşam alanlarının gereksinimlerine odaklanarak; tasarlanan ürünlerin estetik ve kaliteyle buluştuğu, müşterimemnuniyeti ve güveninin öncelikli ilke edinildiği, global saygınlık kazanmış bir mobilya markası olmak.

 

1) CVK Mobilya ne zaman kuruldu? Kısaca kuruluş hikayesinden bahsedebilir misiniz? 


Cvk Mobilya ilk yolculuğuna 2007 yılında İstanbul Ziverbey’de küçük bir işletme olarak başladı. Küçük çaplı işletmede finansal anlamda bir sıçrayış olmasa da sektörün pazar değerini algılamamız için kayda değer bir başlangıç yaptık. Mobilyanın Türkiye’de üretim ve ihracat anlamında parladığı dönemlerdi. Bunun avantajını kullandık ,henüz üretim yapmazken işin tasarım ve ar-ge alanında ilerleyerek güncel ve modern mobilyalar tasarladık. Şirketimiz o dönemden günümüze kadar geliştirdiği kendine has ve özgün prensibiyle her geçen gün gelişen ve ilerleyen bir firma oldu. Uzun seneler o bölgede faaliyetlerimizi bu prensiplerle sürdürdükten sonra 2014 yılında Türkiye’nin ilk Mobilya kenti olan Modoko Mobilyacılar Sitesinde mobilya ve mimarlık  mağazası olarak hizmet vermeye başladı. Bu aşamada 2014 yılında CVK Yapı Ahşap San. üretim fabrikası da faaliyetine başladı. Böylelikle hem üretim hem de pazarlama alanında dışarıya bağlı kalmadan , kendi üretimimizi yapmaya başladık. Mutlu ve aile gibi bir ekiple her projenin ve her işin arkasında kendimize güvenen bir firma olmanın mutluluğunu sürdürüyoruz. 

Neden Cvk ?

1
Sınırsız Şeçenek
Tüm kumaş modellerinde size sınırsız seçenek sunuyoruz. Rengini, desenini kalitesini siz seçin.
2
3
4
3D Modelleme
Kumaşlarınızı satın almadan önce mobilyanız üzerinde görebilirsiniz.
Evinizde Gezin
Tüm mobilya ve dekorasyonunuzu mimarlık hizmeti ile sipariş vermeden önce görebilir ve evinizde bir gezinti yapabilirsiniz.
Popüler
Kumaşlarda en özel tasarımları sizin için derliyor en trend kumaş desenlerini en kaliteli kumaş markaları ile size sunuyoruz.

Tanıtım Videomuz