İç Mimari Destek

1
Sizi Dinliyoruz
2
3
4
Proje Aşaması
Uygulama Aşaması
Kusursuz Teslimat
 • 1

  Mobilyanızı Seçiyoruz

  İç mimarlık dekorasyon proje hizmetlerini alanında en başarılı iç mimarlar ile kurulduğu günden bu güne kadar vermeye devam eden CVK Mobilya, gerek ev dekorasyon projelerinizi gerekse de iş yeri dekorasyonlarınızı sizler için iç mimari desteği olarak sunmaktadır. Bilgi deneyimi yüksek uzman ekibi ile yeni alanlar yaratmayı amaçlayan Modoko CVK Mobilyaiç mimari proje-uygulama hizmetlerini kişiye özel olarak gerçekleştirmektedir.

 • 2

  Seçimleri Detaylandırıyoruz

  Seçtiğiniz mobilyanın, kumaşını, ahşabını, genişliğini, yüksekliğini, modüllerini veya extra size özelopsiyonları belirliyor mobilyayı tamamen size özel hale getiriyoruz.
 • 3

  3 Boyutlu Modelleme

  Evinizin veya odanızın ölçüleri ve şekline göre mobilyalarınızı 3 boyutlu olarak yerleştiriyor evinizde nasıl görüneceğini ölçülerin nasıl olacağını size gösteriyoruz. Mobilya ve evinize ait aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak şekilde projelendiriyoruz.

 • 4

  Üretim Planlama

  3D çizim uygulaması sayesinde profesyonel modelleme teknikleri kullanan CVK Mobilya, yine profesyonel çizimi ile müşterilerini iç mimarlık desteği vermekte ve aynı zamanda da mobilya dekorasyon fikirleri hakkında kaliteli bilgi ve görseller sunmaktadır. Sizler de bilinçsiz uygulamalardan kaçınarak Modoko Mobilyacılar Sitesinde bulunan CVK Mobilya mağazamıza gelerek ücretsiz iç mimarlık desteği alabilir ve diğer tüm iç mimarlık servislerimizden yararlanabilirsiniz. Siparişinizin onayından sonra üretim planlama süreci oluşturulup sizin onayınızdan sonra üretim sürecini başlatıyoruz.
 • 5

  Teslimat

  İşinin ehli mobilya ustaları ile gelişmiş teknolojik makinaların yer aldığı mobilya üretim tesisimizde ürünleriniz size özel kriterlerde üretilmektedir. Yurt içi ve yurt dışı teslimatımız ile Dünya'nın her yerine mobilya gönderimi sağlamaktayız.