9 Mart 2023 Perşembe

Burçlara göre dekorasyon önerilerini Astrolog Duygu Bay CVK Mobilya için yorumluyor

Evinizin yenilenmeye ihtiyacı var ve siz nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız astroloji bu konuda da size yol gösterebilir. Zodyaktaki on iki burçtan her birinin kendine özgü özellikleri ve zevkleri vardır. Her bir burç farklı renklere, stillere ve dokulara ihtiyaç duyar. Bu yüzden yaşam alanlarınızı burcunuza uygun dekore ederek kendinizi daha iyi hissetmeniz mümkün. Bir evi, sizin eviniz yapan şey içinde bulunan eşyaların karakterinizi en iyi şekilde yansıtması ve ruhunuzu en iyi şekilde beslemesidir. Peki burcunuza göre evinizi dekore ederken ne tür mobilyalar ve aksesuarlar kullanmalısınız? Burcunuzu en iyi yansıtan renkler hangileri?

Koç

Koç burcu, zodyakın en ateşli ve en dinamik burcu. Dolayısıyla yaşam alanlarını dekore ederken kendilerine bolca hareket alanı tanımaları yararlarına olacaktır. Sportif mobilyalar Koçları en iyi şekilde yansıtacaktır ancak sakin tonlar onlara göre değil. Mars’ın ateşini ve Koçun aktif doğasını en iyi yansıtan renk kırmızıdır. Kırmızı bir koltuk enerjinize enerji katıp zihninizi de harekete geçirebilir.

CVK Mobilya’dan koç ve yükselen koç burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Nisa Koltuk Takımı, Atlas Koltuk Takımı,


 Bobis Berjer, Simetri TV Ünitesi, Defne Yatak Odası.

Boğa

Güven ve rahatlık deyince akla ilk gelen burç Boğadır. Boğa, etrafındaki kişilerde olduğu gibi nesnelerde de güven ve konforu ön planda tutar. Satın aldığı ürünün sürekliliği onun için her şeyden önemlidir. Bu yüzden rahat bir koltuk takımı, sağlam bir yemek masası, onu yarı yolda bırakmayacak bir TV ünitesi paha biçilmezdir. Ayrıca Venüsyen tarafı estetiği son derece önemser. Konfor mutlaka sanatsal objelerle birleşmelidir. Yeşilin mevsiminde doğan Boğaların mobilyalarında, aksesuarlarında veya duvarlarında yeşile yer vermeleri de ruhlarına iyi gelecektir.

CVK Mobilya’dan boğa ve yükselen boğa burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Eslem Koltuk Takımı, Lima Yemek Odası, Asya Yatak Odası, Simetri Genç Odası, Ars Ofis Takımı.
İkizler

Hareketli İkizler burçları, kararsızlıklarıyla bilinirler. Bu yüzden birden fazla stili iç içe barındıran bir yaşam alanı onlar için idealdir. Eklektik baskıları, renkleri ve aksanları severler. Sosyal kişilikleri ve dışa dönük karakterleri nedeniyle ışık alan, dışarıya açılan bir evde yaşamalılar. Evlerinde mutlaka arkadaşlarıyla vakit geçirebilecekleri hobi alanları olmalı. Büyük bir kitaplık ve film koleksiyonlarını sergileyebilecekleri raflar entelektüel taraflarını yansıtır. İlham veren sarı, İkizlerin rengidir; ruhunu yükseltir ve zihnini tetikler.

CVK Mobilya’dan ikizler ve yükselen ikizler burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Dion Köşe Koltuk TakımıSebo Boğaz Salon Takımı, Bentley Tv Ünitesi, Nio 3’lü zigon, Mira Yemek Takımı.


Yengeç

Yengeçler duygusal bir karaktere sahiptir. Evde vakit geçirmek ve evlerinin gerçek anlamda ev gibi hissettirmesi onlar için önemlidir. Nesnelerin de ruhu olduğuna inanan Yengeçler için evladiyelik bir kahve sehpası, sevdiklerini ağırlayabilecekleri rustik bir yemek masası, anılarını sergileyebilecekleri fotoğraf çerçeveleri olmazsa olmazdır. Mutfakta vakit geçirmeyi sevdikleri için mutfak gereçleri de onlar için çok önemlidir. Ay tarafından yönetilen Yengeç burcunun rengi ise gümüştür. Evlerini dekore ederken gümüş ve parlak beyazlara yer vermeleri onları sezgileriyle birleştirecektir.

CVK Mobilya’dan yengeç ve yükselen yengeç burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Nio Koltuk Takımı, Barcelona Berjer, Nida Yemek Odası, Bektaş Genç Odası, Lima TV Ünitesi.  

Aslan

“Aslan yattığı yerden belli olur” sözünü en ciddiye alan burç elbette ki Aslan burcudur. Güneşin çocukları, ruhlarındaki kraliyet mensubunu evlerinin her yerinde yansıtmaktan geri durmazlar. Yaşam alanlarındaki her şey lüks ve gösterişli olmalı. Kapıdan içeri girdiğiniz andan itibaren ormanın kralını ziyaret ettiğinizi bilmelisiniz. Hayvan desenleri ve Aslanın rengi olan altın, olmazsa olmazdır. Bu, bir yandan onların gücünü ve prestijini ortaya koyarken diğer yandan sıcak kalplerini ve pozitif ruhlarını da sergiler. Kral dendiğinde akla gelen bir diğer şey cömertliktir. Misafirlerini ağırlayabilecekleri -başka bir deyişle şölen verebilecekleri- büyük bir yemek masası Aslan evinin kalbidir.

CVK Mobilya’dan aslan ve yükselen aslan burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Palvin Koltuk Takımı, Işın Ofis Mobilyası, Efe Yemek Odası, Nish Yatak Odası, Carmen Yemek Odası.


Başak

Mükemmeliyetçi Başak burçlarının yaşam alanlarında en önem verdikleri şey temiz ve düzenli olmasıdır. Yeterince yoğun olan zihinleri fazla eşya ve aksesuarla yorulmamalıdır. Kolay temizlenecek veya leke göstermeyecek mobilya ve aksesuarlar onlar için idealdir. Toprak grubunun Zen üyesi Başakların renkleri klasik kahverengi ve yeşildir. Ayaklarını yerde tutmalarına, dikkatli ve metodik yaklaşımlarını sürdürmelerine yardımcı olur. Klasik kahverengi bir orta sehpası, yeşil bir koltuk takımı gibi risksiz parçalardan şaşmamalılar.

 

CVK Mobilya’dan başak ve yükselen başak burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Bobis Koltuk Takımı, Atlas Berjer, Lotus Yemek Odası, Erva Yatak Odası.

 

 

Terazi

Güzellik, estetik ve uyumun gezegeni Venüs tarafından yönetilen Teraziler, zodyakın dişil enerjisi yüksek burçlarından biridir. Dolayısıyla zarafet yaşam alanlarının ilk notasıdır. Taşlı ve pullu parçalar, simetrik mobilyalar, sanatsal objeler bir Terazi evinin demirbaşları olabilir. Pastel pembe, Terazinin rengidir. Nazik ve yumuşak doğalarını en iyi şekilde yansıtır. Terazi dendiğinde akla gelen bir diğer şey denge olduğu için yaşam alanlarını dekore ederken pastel pembenin yanında pastel maviye de yer verebilirler.

CVK Mobilya’dan terazi ve yükselen terazi burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Bentley Koltuk Takımı, Peluş Berjer, Nio Yemek Odası, Carmen Yatak Odası.

 


Akrep

Karanlık ve gizemli doğalarıyla bilinen Akrep burçları yaşam alanlarında detaylara ve derinliğe önem verirler. Cesur parçalar, mobilyalarda farklı dokular, gizemli tablolar, mistik mumlar Akrebin doğasını en iyi şekilde ortaya koyar. Siyah onların rengidir ve evlerini dekore ederken bolca siyah kullanırlar. Kadife ve saten gibi aksanlar hem derinliklerine hem de seksi hayal güçlerine atıfta bulunur. Akrepler için gizlilik çok önemlidir, bu yüzden mobilyalarında kilitli dolaplar ve çekmeceler de tercih edebilirler.

CVK Mobilya’dan akrep ve yükselen akrep burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Defne Koltuk Takımı, Dion TV Ünitesi


Akdemir Ofis Mobilyası, Casaba Kıyan Yatak Odası.

Yay 

Yay dendiğinde ev belki de en son akla gelen şeydir. Seyahatin uluslararası temsilcisi Yaylar farklı ülkelere, kültürlere, din ve felsefelere meraklıdır. Evlerini dekore ederken mutlaka seyahatlerinden ve farklı kültürlerden ilham alırlar. Bu yüzden yaşam alanları sıkıcılıktan uzak, pratik ve sofistike parçalarla doludur. Büyük bir kitaplık, birbirine entegre edilmiş farklı stillerde mobilyalar, vintage aksesuarlar ve haritaları Yayların yaşam alanlarında görmeniz mümkün. Jüpiterin çocuklarının spiritüel ve felsefi doğasını en iyi yansıtan renk ise mordur. Mor aynı zamanda bolluğu ve şansı temsil eder; Yayları ufkunu genişletmeye teşvik eder.

CVK Mobilya’dan yay ve yükselen yay burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Kalender Salon Takımı, Defne TV Ünitesi, Bobis Köşe Koltuk, Carina Yatak Odası, Elon Berjer.Oğlak

Geleneksel Oğlakların yaşam alanları pahalı bir çalışma odası gibidir. Deri kanepeler, ahşap dolaplar, pahalı bir halı minimalist ve lüks tercihlerini tamamlar. Dikkatlerini dağıtmadan çalışabilecekleri köşeler onlar için önemlidir. Nötr ancak güçlü gri ve kahverengi pratik, sağlam, güvenilir ve gelenekçi Oğlakların renkleridir. Karamsarlığa oldukça yatkın oldukları için bu nötr renklerin arasına yerleştirecekleri sanat eserleri ve bitkilerle ortama canlılık katmaları onlar için son derece önemlidir.

CVK Mobilya’dan oğlak ve yükselen oğlak burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Cıvan Salon Takımı, Anka Ofis Mobilyası, Nero Yemek Odası, Konfi Berjer.

Kova

Zodyakın deli dahileri Kovaların yaşam alanları modern ve fütürist olan her şeyi içinde barındırabilir. Uzay ve teknolojiyle ilgili eşyalar, geometrik tasarımlar, cam ve çelik gibi modern malzemeler, enteresan bitkiler, üst düzey sanat eserleri bir Kovanın evinde görebileceğiniz şeylerin başında geliyor. Onlar için her şeyden önemlisi özgün olmaktır. Dolayısıyla Kovaların yaşam alanları kimseninkine benzemez. Fütürist ve hümanist Kovalar aynı zamanda çevre dostu eşyalara ve el emeği parçalara da önem verirler. Renkleri ise özgürlüğün rengi mavidir. Mavi onları sakinleştirir ve yaratıcı fikirlerinin dengeli bir biçimde akmasını sağlar.

CVK Mobilya’dan kova ve yükselen kova burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri; Lais Koltuk Takımı, Güney Yemek Odası, Ofis Berjer, Kalender Genç Odası.

 Balık

Balık, zodyakta münzeviliği temsil eder ve yalnızlığa diğer burçlardan daha fazla ihtiyaç duyar. Bu yüzden yaşam alanının olabildiğince huzurlu olması ve hayalci ruhunu beslemesi çok önemlidir. Yumuşak dokular ve zarif mobilyalarla dekore edilmiş evinde mutlaka bir meditasyon veya yaratım köşesi ile bir okyanus tablosu, Zen çeşmesi veya akvaryum gibi suyla ilgili bir eşya olmalı. İyileşme ve yenilenmeyi çağrıştıran soluk yeşil, Balık burcunun rengidir ve hayal gücünü besleyerek onu canlı tutacaktır.

CVK Mobilya’dan balık ve yükselen balık burçları için mobilya ve dekorasyon ürünü önerileri;

 Lotus Koltuk Takımı, Diamond TV Ünitesi

, Kekeç Ofis Mobilyası, Relax Berjer,

 Eslem Yemek Odası.


Yorumunuzu bırakın