13 Şubat 2023 Pazartesi

CVK Mobilya IFF 2023 İstanbul Mobilya Fuarında 2023 Kreasyonlarını Sergiledi.

Avrupa'nın en büyük mobilya fuarı olan 2023 İstanbul Mobilya Fuarı'na CVK Mobilya olarak katıldık. CVK Mobilya IFF 2023 İstanbul Mobilya Fuarında 2023 Koleksiyonumuzu sergilemenin gururu içerisindeyiz. İtalyan tarzımızı yansıtan ürünlerimiz, Eslem Salon Takımı, Nida Salon Takımı, Lima Salon Takımı, Defne Salon Takımı olmak üzere 4 farklı yeni koleksiyonumuzla siz değerli misafirlerimizi ağırladık.

                                                                          

İtalyan Dekorasyon ve İtalyan Mobilya modellerini yakından görmek için CVK Mobilya mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

İtalyan dekorasyon, sadece o bölgede değil dünyanın her yerinde en çok tercih edilen dekorasyon örneklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Ülkemizde de modern mobilya anlayışının temelini oluşturan İtalyan dekorasyon, CVK Mobilya firmamız tarafından Türk mobilyası ile birleştirilerek başarılı mobilya modelleri ve dekorasyon örnekleri olarak karşınıza çıkıyor. 

İtalyan Dekorasyon Tarzı Tam Olarak Nedir?

İtalyan dekorasyon tarzının en önemli özelliklerinden biri birinci sınıf doğal malzemelerin kullanılarak modern bir hava yaratılmaya çalışılmasıdır. Ahşabın, mermerin ön planda olduğu İtalyan mobilya modellerinde, konfor ve işlevsellik ön plandadır diyebiliriz. 

Alanında uzman mimar, iç mimar ve satış ekibi ile Türkiye’nin her yerine ve hatta dünyanın her yerine mobilya gönderimi yapan CVK Mobilya, İtalyan dekorasyonunu ülkemiz ile buluşturan en önemli mobilya firmasıdır. 

Yorumunuzu bırakın